UkrProSport.ru

35 Street moves you can use with ganon baker

Відео: Ganon Baker: Training in the Triple Threat - 34 Ways to Create Space

Привіт, шановні відвідувачі сайту «уроки Баскетболу». Розповідаючи про уроки баскетболу на DVD які користуються високою популярністю в США я просто не міг обійти стороною дуже яскравого представника цього напрямку - Генона Бейкера (Ganon Baker).

Відео: Ganon Baker basketball 23 NBA Moves to Destroy Your Defender

І почати серію публікацій мені хочеться з одного відео, яке є невеликим шматочком, вирізаним з великого курсу, назва якому - 35 Street Moves You Can Use with Ganon Baker. Тобто, в ролику, тривалість якого становить трохи більше півгодини ми познайомимося з 35 стрітбольний рухами (фінтами), які Ви зможете використовувати з Геноном Бейкер. Цей тренінг не несе будь-якої психологічного навантаження, будь-яких хитрих методів і способів тренування. Це - відео для тих, кому не терпиться вразити своїх друзів на баскетбольному майданчику. І в принципі, це вірно.

35 street moves you can use with ganon baker

35 street moves you can use with ganon baker

Відео: DVD Preview: 30 Finishing Moves - Wade Series with Ganon Baker

35 баскетбольних фінтів: від легких до складних

У ролику Генон Бейкер демонструє 35 способів використати їх проти противника, роль якого виконує розкладний стілець. Так, до речі, якщо Ви ще не стикалися з цим тренером - то скажу відразу: стілець - це невід`ємна частина його тренувального процесу. І вже повірте, часто йому дуже сильно дістається.

Особисто я вважаю, що використання стільця - непоганий варіант урізноманітнити тренування, в разі якщо у Вас немає партнера, який буде виконувати Ваші вказівки (стань сюди, стрибай сюди, немає, зачекай, не забирай у мене м`яч і т.п. ).

Відео розділене на кілька частин, за принципом: ось такий є гравець, ось так він робить, ось так це будемо робити ми, ось так треба це тренувати.




Хтось же потрапив в серію від Бейкера? Все починається з Джона Стоктона, великого розігруючого 90-х років, який на пару з Карлом Мелоун наводили жах на захисні порядки суперників. Власне, нічого надприродного він не робив, але руху виглядають дуже симпатично.

Далі ми зустрінемо Стефана Марбері і Трейсі МакГрейд, це вже трохи складніше - але і краса фінтів набагато вище. Звичайно, не обійдеться і без Рафер Алстон, більш відомого як Skip To My Low.

Трохи дивно, для мене у всякому разі, в цю компанію затесався Леброн Джеймс, але раз так вирішив автор - значить він був упевнений, що без нього не обійтися. Особисто я вважаю Леброна - дуже хорошим гравцем (суперзіркою), однак (це особисто моя думка, і воно може не збігатися з Вашим) Він не володіє широким арсеналом фінтів (Better Ball Handling). Але, Бейкер вважає інакше - і це теж його право.




Давайте разом подивимося одне з рухів, з яким ви познайомитеся в цьому навчальному ролику (я не перекладав його на російську мову), в якому ми побачимо: хто такий Генон Бекер і що він буде нам показувати.

Ну що ще додати? Я вважаю що 35 стрітбольний фінтів повинні внести різноманітність в ваш атакуючий потенціал, і допоможуть частіше ставити в глухий кут Ваших опонентів. Хоча, зациклюватися виключно на хитрощах не варто, часто кращим рішенням є передача або кидок по кільцю.

Так, тепер перейдемо до того місця, де я зазвичай даю посилання, по якій можна безкоштовно скачати матеріал, про який писав Вище. Так ось, власне посилання.

Для того, щоб завантажити ролик 35 Street Moves You Can Use with Ganon Baker потрібно всього-лише перейти за посиланням: 35 Street Moves

А на цьому стаття закінчена, я бажаю вам вдалих тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту! Приєднуйтесь до нашого великого і дружного співтовариства ВКонтакте, Facebook підписуйтесь на оновлення сайту отримуючи повідомлення про що з`явилися статтях на електронну пошту або підписуйтесь на канал баскетбольних тренувань на YouTube.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » 35 Street moves you can use with ganon baker