UkrProSport.ru

5 Рад ефективного захисту проти гравця з м`ячем

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua

! Сьогодні я хочу продовжити тему захисту в баскетболі і розповісти про п`ять ключових елементах, які дозволять Вам стати більш чіпким, агресивним, стабільним захисником.

Ця стаття буде дуже короткою - всього лише 5 порад, спробуйте дотримуватися їх кожен раз, коли виходите на майданчик, доведіть їх до автоматизму. Мине не так багато часу, і Ви помітите прогрес. Давайте не будемо довго розмірковувати і відразу почнемо.

5 порад по грі в захисті проти гравця з м`ячем

5 порад по грі в захисті проти гравця з м`ячем

Порадада № 1. Ніколи не втрачайте рівноваги.

Метою кожного атакуючого руху (Better 1 on 1 Offense) Є виведення суперника з рівноваги. Як тільки Ви втратите рівновагу, навіть якщо це займе менше секунди, обіграти Вас не складе труднощів. Виходячи з цього, для хорошого захисту потрібно наступне:

Відео: FIFA 17: Гра в захисті

  • Займіть хорошу захисну стійку і не звертайте уваги на всілякі обманні рухи, зокрема, покази на кидок.
  • Не кидайтеся за м`ячем в спробі його вибити. Дивний рада, але я поясню. Нерозумно кидатися за м`ячем, який надійно укритий корпусом і допоміжної рукою. У кращому випадку - Ви просто не дотягнетеся до нього. Але в гіршому, і це буває частіше, Ви втратите рівновагу і відразу-ж програєте позицію.
  • Стійте в широкій стійці. Якщо ноги дуже близько один до одного - то будь-який кросовер з легкістю виведе Вас з рівноваги.
  • Сядьте нижче! Якщо ноги майже не зігнуті, то Ви легко втратите рівновагу і дорогоцінні секунди при переміщенні.
  • Переміщайтеся за допомогою маленьких кроків: якщо ноги будуть занадто близько при переміщенні - знову рівновага буде втрачено.

Рада №2. Якщо м`яч вище пояса - то тримайте одну руку над м`ячем.




Якщо рука знаходиться над м`ячем - то звичний кидок буде утруднений.

Рада №3. Якщо м`яч піднімається на рівень лоба - покладіть руку на м`яч.

Таке нехитре рух дозволить перервати процес кидка ще при наближенні до фінальної стадії: все доведеться починати спочатку. І не забувайте про ноги: вони зігнуті і готові до своєчасної реакції на фінти противника.




Рада №4. Якщо м`яч піднявся над головою - вибивайте його від низу до верху, прискорюючи підйом м`яча.

Відео: Як навчитися обводити у футболі. Легкі фінти. Марсельська рулетка.

Такий рух практично ніколи не свистять як фол (а ось якщо ви будете тиснути на м`яч зверху - свисток прозвучить в 7-8 випадках з 10). Ще варіант - не вибивати, а просто просунути руку під м`яч: його вже не можна буде опустити вниз (у всякому разі, це буде утруднено) і добре кинути теж не вийде.

Рада №5. Нехай Ваша голова буде нижче, ніж голова атакуючого гравця.

Низька посадка дозволить сконцентруватися на тулуб супротивника. Грудна клітка (а саме її середина) не може здійснювати обманні рухи - а значить, шатнуть Вас буде дуже складно. Ну і ще: низька стійка дозволить швидко переміщатися і в разі чого - спровокувати фоли в нападі.

Ця стаття є перекладом (з невеликими авторськими коригуваннями) матеріалу сайту breakthroughbasketball.com. Як на мене - це гарне доповнення до ось цієї статті: поради по грі в захисті.

Застосовуйте отримані знання і знищуйте своїх суперників! Я бажаю Вам вдалих тренувань і чекаю Вас на сторінках цього сайту. Погодьтеся - тут можна знайти багато цікавих порад!

А, так, приєднуйтесь до нашого великого співтовариства вКонтакте, читайте всі цікаві анонси на Twitter або введіть свій e-mail в спеціальну форму (справа вгорі) - так Ви будете знати про всі новинки нашого сайту.

Ну а коли у Вас є абсолютно вільний час, то можна пограти в цікаві комп`ютерні ігри. Особисто мені серія комп`ютерних ігор від компанії 2K Sport подобається набагато більше, ніж NBA Live.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » 5 Рад ефективного захисту проти гравця з м`ячем