UkrProSport.ru

Предворкаут. Живлення. Рекомендації 11 та 12

Оксана Новожилова харчування

Кодекс Розумного Харчування. рекомендація 11

Коли ви вибираєте, що вам є до тренування, а що після, то враховуйте прості фізіологічні особливості свого організму. Якщо ви поїли фрукти, то займатися можна вже через 15-20 хвилин, якщо поїли щось білкове або вуглеводне, то бажано дати організму 1,5-2 години на те, щоб основні травні процеси заспокоїлися і не заважали вам тренуватися.

Що стосується їжі після тренування, то можна приступати до їжі хвилин через 10-15. Основний критерій в даному випадку - це заспокоєння організму.

Я зазвичай після тренування роблю затримку, приймаю душ і цього часу цілком вистачає, щоб тіло охололо і заспокоїлося. І можна приступати до їжі.

Ніякі інші маніпуляції з їжею до тренування або після, використання «білкових» або «вуглеводних» вікон, вживання конкретних продуктів - не принесуть вам додаткових бонусів, на які ви розраховуєте, тому можна ними навіть не морочитися.

Якщо ви будете регулярно тренуватися, поступово підвищуючи навантаження і через якийсь час (2-3 роки) підійдете майже до межі своєї фізичної форми настільки, що захочете брати участь в змаганнях - ось тоді подібні маніпуляції можуть принести невеликий приріст ефективності. Але спочатку давайте використовувати ті резерви, які у нас є # 128578;

Кодекс Розумного Харчування. рекомендація 12

Перекушування - це дуже смачна і корисна задумка, яка застосовувалася ще в Стародавній Греції і в Стародавньому Римі. У зв`язку з повальної патентізаціей не здивуюся, якщо хтось запатентує «перекус фруктами», як свій винахід # 128578;




Мені ще дід розповідав, як вони жили в селі до війни. Вийшов з дому води з колодязя попити, по дорозі зірвав щось з грядки, з`їв, пішов далі у справах. У пору сінокосу вставав о 4 ранку і припиняв роботу тільки тоді, коли спекотне сонце починало палити дуже сильно. Тому перша їжа за день була в 12 годин.

Але всі чудово розуміють, що природні ритми, за якими раніше жили багато, зараз сильно збиті нашим сучасним способом життя. Тому ставтеся до перекусу легко і з задоволенням.

Впроваджуйте їх в ті проміжки дня, в яких у вас найбільший перерву між основними прийомами їжі. Наприклад, якщо ви снідаєте о 9 годині, а о 12 годині на роботі у вас вже обід, то використовувати перекус в цьому проміжку не зовсім раціонально.




Що вживати під час перекусів? Я завжди із задоволенням їм соковиті фрукти. Чи можна робити білкові перекушування? Якщо попередній основний прийом їжі ви пропустили, то білковий перекус - це чудова ідея!

Коли останній раз ви відчували справжній голод?

Коли наш спосіб життя є малорухливим, в день ми ходимо не більше 500 кроків, тобто дві крайності - ми або постійно їмо, перевищуючи всі немислимі норми або є взагалі не хочеться.

Якби порахували калораж в другому випадку, то побачили б цифру близько 1000-1200 ккал. На такому режимі не хочеться взагалі нічого - ні їсти особливо, ні рухатися, ні чимось цікавитися ...

Візьміть на замітку!

Невеликий приклад про виведення 3 дівчат з такою сплячки. Дівчата не знайомі один з одним, але ситуації дуже схожі. Після прочитання мого блогу очі спочатку спалахували, але потім вони визнавали, що інтерес до тренувань швидко остигав. Почали розбиратися.

Найперше, що я шукав в їх життях, це те, що могло зачепити їх по справжньому. Знайти якусь справу, яке буде підтримувати вічно палаюче вогнище в їх душах.

Переходжу відразу до закінчення історії.

  • перша дівчина завела свій автономний блог, на свою улюблену тему, а я просто підказав їй, як можна згодом це монетизувати.
  • друга дівчина почала давати консультації ТАРО, поки вживу, але скоро почне робити це і в інтернеті. Зараз за 2 вихідних дня вона заробляє свою місячну зарплату на попередній роботі.
  • третя дівчина працює в області дизайну і в тому числі має підробітку, наприклад, робить класні картинки, які ви бачили в тій же акції Джеймса Бонда. Нещодавно вона мені підказала класну ідею оформлення дизайну блогу, пов`язану з моїм островом # 128578;

А тепер переходжу до суті цих історій. Періодично, то одна, то друга, то третя дівчина мені дзвонять і розповідають про свої перемоги в темі ЗСЖ - то нарешті отримала перший підтягування, то вперше віджалася 20 раз, то майже села на шпагат і т.д.

Зауважте, що допомогло зрушити бажання активного життя і посилити рухову активність з нуля до прийнятних величин - це справа, яка захоплює !!! В інтернет-бізнесі таке явище дуже часто називають пошуком своєї ніші.

А що у вашому житті дозволяє завжди підтримувати багаття вашої душі? Що вам подобається настільки, що іноді ви забуваєте навіть поїсти? # 128578;

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Предворкаут. Живлення. Рекомендації 11 та 12