UkrProSport.ru

Предворкаут. Живлення. Рекомендації 3 та 4

Живлення. два холодильники

Темп наростає, тому впроваджуйте відразу, як прочитали або побачили. Розгляну основні питання, які порушувалися в обговореннях рекомендацій Кодексу Розумного Харчування № 1 і № 2.

Рекомендація 1.
Пиття перед їжею. Що пити?

П`ємо просто чисту воду. Інші рідини пити можна протягом дня, але перед їжею п`ємо саме чисту воду.

Скільки пити?

Кількість води індивідуально протягом дня. Дивіться за кольором урини. Деякі впевнені, що потрібно орієнтуватися на відчуття спраги. Якщо ви все життя прожили в горах на свіжому повітрі і їли їжу без використання речовин, які використовує сучасна хім.промишленность, то у вас цілком можливо ще працює природне почуття спраги.

Але нам - людям, які виросли в сучасних умовах, краще не брати почуття спраги, як мірило кількості вживаної води за день. За статистикою у 80% (!!!) росіян є прихована форма діабету.

Навіть якщо ця статистика помиляється в цифрах, такий факт все одно існує. У багатьох діабет виявляється на різних проф.осмотрах.

Бензобак машини і ... наш шлунок?

Якщо вранці у вас постійна сухість у роті, то причин цього може бути багато, але не завадить перевірити рівень цукру в крові. Що точно не завадить, так це почати потроху змінювати своє харчування в бік більш збалансованого і корисного для вашого організму. Аналогії людського тіла з автомашиною вже багатьом набридли, я краще розповім реальний випадок.

Одного разу під час чергування по району я приїхав на виклик, де була побутова бійка.

Суть така - господар квартири заправив свій новий дизельний джип бензином помилково і ввечері вирішив залити горе спиртним. Покликав друзів. Вони випили, потім побилися. Сусіди викликали міліцію. Коли я прийшов, троє вже валялися на підлозі і корчилися. Горілка була палена. 

Забавна річ - навіть лежачи в лікарні, господар джипа переживав про свою машину, а не про своє серце і печінки, як пізніше сказала його дружина ...

Чи можна пити під час їжі?

Під час їжі пити можна і після можна, якщо трохи і по чуть-чуть. Особливо, якщо їжа сильно суха. Це іноді навіть може допомогти травленню.




Зрозуміло, що якщо ви будете запивати їжу літрами чаю, то можуть початися проблеми з переварюванням і засвоюванням їжі. Мені здається, це простий здоровий глузд.

Часто багато що залежить від того, ЩО ви їсте. Я їм салат, потім щось білкове і вуглеводне. Пити як-то не хочеться, салат адже соковитий.

Правда, іноді у мене курка виходить настільки соковитою, що гості можуть з`їсти її без салату. Але секрет не в тому, що я кулінар відмінний, а в тому, що готую на грилі # 128578;

Рекомендація 2.
Починаємо основний прийом їжі з овочів

В принципі, додати майже нічого. Обід і вечеря я завжди починаю з овочів. Щодо сніданку - я або не снідаю, або їм фрукти, або сирний коктейль, або овочі з яйцями.

Взимку іноді вівсянку з горіхами, медом, овочами (можу і фруктів додати). Винятків з цього майже не буває # 128578;

Так як я завжди приблизно знаю, що буду їсти, то і похід в магазин мої близькі часто називають «вилазкою спецназу»:

  • намітив мету,
  • висунувся на місце,
  • «Зачистив»,
  • пішов



Я хотів сказати - є список продуктів, прийшов в магазин, без роздумів купив, що треба і швидко пішов. Про їжу думати ніколи, інших справ повно # 128578;

рекомендації Оксани

живлення

Рекомендація 3.
Їжте фрукти вранці і в якості перекусів протягом дня

Оксана каже про те, що часто в гості краще взяти фрукти, а не солодке. Розповім, як я цю просту звичку впровадив в нашу компанію # 128578;

У студентські роки я кілька років займався в бардівської студії. У нас була класна компанія, людина 10-15, всі грали на гітарі, все співали. Як завжди хлопці краще грали, дівчата краще співали # 128578;

Природно, у нас часто були посиденьки біля багаття або бардівські вечори в нашій студії. У перший же вечір на чаювання я притягнув кілограм апельсинів. На столі було повно вафель, печива, якісь тортики і мої апельсини!

Весь вечір ми з задоволенням жартували над моїми апельсинами, але після того, як з`їли все солодке, апельсини розійшлися за 2 хвилини # 128578;

Поступово народ став звикати до того, що я постійно приношу фрукти, деякі почали слідувати моєму прикладу. Навіть з`явився невеликий мем: «Ну де ж Рос зі своїми апельсинами?» # 128578;

Спробуйте впровадити в життя і це рекомендацію. Здивуйте своїх близьких, рідних, друзів, що фрукти можна приносити не тільки в лікарню, а й здоровим людям # 128578;

А з приводу перекусів протягом дня - просто порівняйте відчуття після булочки і після фрукта. До того ж крім багатьох корисних і поживних речовин, які містяться в фруктах, ми отримуємо клітковину.

Все частіше і частіше я бачу рекомендації про те, що необхідно вживати в день приблизно 20-25 гр клітковини для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту і кишечника! І це чудово!

Я якось прорахував через онлайн сервіс свій місячний раціон на кількість клітковини і вийшло, що я завжди потрапляв в ці цифри # 128578; Цьому сприяли 2 салату з овочів протягом дня і пара перекусів фруктами. Ще кілька грам набігало з білків і вуглеводів - але це був мізер у порівнянні з овочами і фруктами.

Рекомендація 4.
У кожен основний прийом їжі додавайте білок

Це кращий спосіб, який я знаю, для зниження залежності від солодкого без вдавання до допомоги лікарів і використання спеціальних лікарських методик. Я говорю це з упевненістю, тому що знаю особисто кілька ласунів, які сильно знизили свою залежність від солодкого тільки тим, що почали додавати білок в кожний основний прийом їжі.

Що я маю на увазі під білком? Це яйця, сир, м`ясо, птиця, риба, морепродукти, зернобобові. Сир і горіхи теж містять білок, але крім цього мають велику кількість жирів, тому споживання цих продуктів варто тримати в рамках.

Про грецький йогурт я знаю тільки в теорії, у нас такої не продається, але в ньому теж багато білка. Якщо є можливість - обов`язково використовуйте його.

Москва не відразу будувалася, і харчування наше потрібно міняти поступово і комфортно для нашої психіки, пам`ятайте це!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Предворкаут. Живлення. Рекомендації 3 та 4