UkrProSport.ru

Air alert: користь, шкода або просто обман?

Відео: "INAUGURATION DAY" - A Bad Lip Reading of Donald Trump # 39; s Inauguration

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua! Сталося так, що кілька тижнів тому в процесі пошуку інформації про програми, які збільшують вертикальний стрибок, я натрапив на ряд статей з кричущим заголовком: «Air Alert - Scam», Що в перекладі означає« шахрайство, обман ». Звичайно, я і так розумів, що ця програма по збільшенню стрибка далеко не ідеальна, і не така гарна, як її описують творці, але заявити про недоцільність виконання даної програми ... Хто я такий, щоб говорити про те, що програма, яка допомогла сотням , а може бути і тисячам людей, є звичайним обманом?

Відео: ALERT: NK JUST THREATENED THE UNTHINKABLE AS US PACIFIC ISLANDS REOPEN FALLOUT SHELTERS

Але якщо вже така стаття вже існує, то давайте розберемося, що саме не подобається в Air Alert закордонним авторам. А по ходу справи я буду вставляти свої коментарі щодо тверджень і аргументів, що приводяться в статті. До речі, я ж знаю, що багатьом ця програма допомогла в більшій чи меншій мірі, тому, говорити про те, що Air Alert зовсім не працює було-б дуже нерозумно. Давайте почнемо своєрідний розбір польотів.

Air Alert: користь, шкода або просто обман?

Air Alert: користь, шкода або просто обман?

Відео: HANNITY LOSES IT LIVE ON-AIR, ASKS SHOCK QUESTION ABOUT OBAMA # 39; S PAST NO ONE HAS THOUGHT OF

Почнемо з констатації факту того, що матеріали для даної статті були знайдені на сайті прямого конкурента Air Alert, а саме - Vertical Mastery. Значить, до всіх недоліків Air Alert і відповідним переваг Vertical Mastery потрібно ставитися зі здоровою часткою скептицизму. З іншого боку, на цьому ж сайті рекомендують користуватися такими програмами, як: Vert Freak, Vertical Jump Bible (Про неї обов`язково вийде стаття, тому що я впевнений в тому, що це одна з найкращих книг про вертикальний стрибок, які коли-небудь видавалися), Evolutionary Athletics, Athletic Advantage, Jump Manual, MVP (вона є на нашому сайті - ось посилання: Maximum Vertical Potential), Jump Attack. Отже, ключовий момент даної статті, озвучений якимось Скотом з Colorado Springs.

«Я вважаю, що програма розвитку вертикального стрибка Air Alert добре працює в перші 2 тижні з моменту виконання, а потім практично не дає результату. У програмі відсутня диверсифікація (мається на увазі, що протягом всього циклу доводиться виконувати одні і ті ж вправи) а величезна кількість повторень - це безумство. Тренування стає надзвичайно важкою, а результати практично не збільшуються, адже фактично розвивається витривалість м`язів, а не їх вибухова сила. Я б не рекомендував цю програму нікому. Якщо Ви хочете отримати результат за 2 тижні - Air Alert подойдет- якщо ж ні - то необхідно створити хорошу базу для проведення справжньої тренування стрибка, а вже потім переходити до серйозних вправ, частина яких дійсно присутня в Air Alert (squat jumps, calf raises, one leg step up jumps - ці, та багато інших вправи можна подивитися тут: програми тренувань). Ах, так, програма буде ефективно працювати тільки для початківців спортсменів, які тільки стали на шлях тренування стрибка ».




Ось таку заяву, давайте розберемо його по частинах. Я робив Air Alert протягом 5 тижнів, потім відчув біль в коліні, яка могла бути викликана вправами, неякісної розминкою, хріновими кросівками або якимось іншим фактором. Але, дійсно, одні і ті ж вправи не можуть приносити належного ефекту в довгостроковому періоді (2-3 місяці), велика кількість повторень теж недоцільно (у всякому разі, це стверджує Курт Брунгардт в своїх книгах з тренінгів: ідеальний прес, Ідеальні м`язи рук, Ідеальні м`язи грудей). Саме в цих книгах він говорить про «прокачування м`язів» шляхом впливу на них різноманітними вправами. Ми бачимо, що висловлювання Скота не позбавлене логіки. А тепер докладніше пройдемося по самій програмі Air Alert, щоб зняти питання, що залишилися.

Якість інформації в Air Alert

Що у нас є? При проходженні програми необхідно виконувати багато, дуже багато повторень, які повинні виробити у вас «другу природу» або просто м`язи повинні звикнути до роботи в «вертикальному режимі» на відміну від «горизонтального режиму», який розвивається за допомогою бігу. У теорії це звучить дуже заманливо. Щоб краще стрибати - потрібно стрибати, - це правда. Проблема в тому, що багато спортсменів просто фізично не готові виконувати стільки стрибків. Проблема Air Alert не нова: як і багато стрибкові програми він не враховує первісного розвитку спортсмена (Mad Bounce x2, наприклад, ділить програму на вправи для новачків і професіоналів). Саме від цього ми стикаємося з безліччю скарг на форумах і на сторінках спеціалізованих сайтів.




Є й інші проблеми, пов`язані з високими навантаженнями при виконанні безлічі стрибків. По-перше, вимога виконувати всі стрибки максимально швидко і з максимальною віддачею означає швидше розвиток витривалості м`язів, а не розвитку їх вибухової сили, потужності. Це також нерозумно, як і стверджувати, що для тренування спринтера (який буде бігти стометрівку) необхідно використовувати забіги на 5 миль, а не 10-15 забігів по 100 метрів. Такий підхід практично не працює!

По-друге, така кількість повторень легко може привести до травм і перевантаження м`язів. Стрибки - це в першу чергу стрес для суглобів і тіла в цілому. Сотня стрибків, три рази в тиждень може серйозно похитнути Ваше здоров`я і здатність організму до відновлення. Результат - сильно зросла можливість отримати травму.

Вправи, представлені в Air Alert самі по собі досить хороші, але їх кількість - це реально проблема. Для програми, яка дає настільки істотні навантаження, час на відновлення занадто мізерна!

Air Alert: індивідуальність, презентація, співвідношення ціни і якості

Як ми вже говорили вище, Air Alert не передбачає різний рівень розвитку спортсменів, які починають його виконувати. Вони просто пропонують програму, а від нас залишається сліпо слідувати вимогам. І ще раз: для програми, яка вимагає виконувати величезну кількість стрибків за один підхід, просто необхідно було передбачити різний рівень розвитку спортсменів. З точки зору презентації програма виконана просто чудово. Гарне відео на DVD диску в комплексі з брошурою, яка детально пояснює складні моменти в тренувальному процесі - що ще потрібно? Ну і вартість програми - 21,95 $ це не так вже й багато (на нашому сайті можна скачати безкоштовно Air Alert ).

Відео: Infowars Nightly News Live - Trump Undoing Obama Agenda - 04/06/2017 # 39;

Air Alert: висновки

Отже, фінальна частина даної статті, в якій ми спробуємо зробити деякі висновки щодо Air Alert. Як стверджує автор сайту verticaljumping.com - він нікому б не рекомендував цю програму. Але, якщо Ви все ж зважилися її виконувати, то пропонується через кілька тижнів після початку тренувань замінити стандартні вправи на вибухові з обтяженнями, виконуючи мала кількість повторень. Або ж знизити вдвічі кількість повторень, або ж виконувати тільки 2 рази в тиждень.

А тепер, маленькі поради від мене. Перед тим, як виконувати будь-яку програму просто порадьтеся з лікарем. Так, це звучить трохи неприродно, особливо, якщо враховувати нашу медицину, але це реально необхідно. Другий момент - адаптуйте програму для себе, так Ви зможете домогтися набагато більших результатів, ніж виконуючи стандартний комплекс вправ. Третій момент: тренуйтеся правильно. Я маю на увазі статтю про види тренування для розвитку стрибка, прочитайте і виберіть, який тип тренування Вам підійде. Четвертий момент: розігрів і розтяжка- саме ці два слова є запорукою успішної та безпечної тренування. П`ятий момент, і, напевно, останній: харчування і сон. М`язи повинні відновлюватися, спати потрібно як мінімум 8 годин і робити адекватні перерви між тренуваннями (в більшості випадків це 24-48 годин). Щодо харчування добре пишуть в журналі Men`s Health, його можна купити або просто завантажити в мережі.

На цьому все, вдалих Вам тренувань і до швидких зустрічей на станицях цього сайту! Не забуваємо ділиться цією статтею зі своїми друзями в соціальних мережах і підписуватися на оновлення сайту (всі кнопки - нижче).

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Air alert: користь, шкода або просто обман?