UkrProSport.ru

Планувати чи харчування? Оптимізувати чи життя?

Jason Statham

Пам`ятайте статтю про Джейсона Стетхема в журналі «Men`s Health»? Зверніть увагу на його ставлення до харчування.

До речі, зростання Джейсона 175 см, а вага 75-80 кг. Відмінне поєднання помірної м`язової маси і дикої функціональності тіла. Рухається він класно, але особливо чітко у нього виходять перекиди. Кожен раз помічаю, як подобається момент, коли він звідкись падає і йде в перекид # 128578;

Так от щодо харчування

Знову розповім про досвід Кирила, якщо вже почав про нього, але думаю, вам буде цікаво, так як це досвід живої людини, який живе в таких же умовах, як і ми з вами, тільки ... тільки встигає він набагато більше, ніж звичайна людина.

Скажімо так, коли з ним спілкуєшся, нічого дивного не помічаєш, так як я навіть уявити не можу, щоб Кирило, розвалившись у кріслі запропонував пообсуждать погоду або посмакувати свіжі плітки.

Пам`ятаю року одного разу, коли я ще дивувався новим темам, які підкидав мені Кирило, він запитав мене: "Читав свіжий Men`s Health? І далі показав статтю про Джейсона. Я прочитав і вирішив підколоти його:« Тільки не кажи, що ти кожну калорію в зошит записуєш! »

Він посміхнувся і сказав: «Ні, не записую» і ... дістав чорний блокнот. Чорт, ось люблю красиву канцелярію, тут нічого не поробиш. Кирило простягнув мені блокнот, з задоволенням спостерігаючи за моєю реакцією.

Розумієте, я фанат різних блокнотів, щоденників тощо органайзеров в самому божевільному сенсі цього слова. Ну подобається і все - нічого не можу вдіяти. Але тут справа йшла трохи інакше.

Я прекрасно розумів, що Кирило мені дав блокнот НЕ обкладинкою помилуватися, тому не став питати і мигцем глянувши на чорну шкіру і металеві куточки на обкладинці, відкрив його!

Відразу скажу, що цей березневий вечір 2009 роки змінив моє ставлення до планування назавжди. Те, що я побачив в цьому щоденнику, то чому навчив Кирило мене згодом, досить сильно змінило спочатку моє ставлення до життя, а після впровадження принципів планування, стало змінювати і саме життя.




Потім я неодноразово бачив схожі елементи і в щоденнику Гліба Архангельського, в цьому році побачив в щоденнику Андрія Парабелум і в деяких інших.

Повернуся до теми харчування

В кінці кожного дня у Кирила буквально 2-3 рядки приділялася харчуванню. У нього там було кілька закреслених абревіатур. Він не випадково показав мені спочатку статтю про Джейсона Стетхема, який робив приблизно також, тобто ввечері планував меню на наступний день.

У Кирила був такий же підхід.

Я не знаю, як він зробив це (але думаю, нічого надприродного, до речі, треба запитати все-таки як? :)), але ці абревіатури були надруковані у нього до кінця щоденника і вечорами він просто закреслював їх.

Це були основні групи продуктів на добу, які треба було з`їсти.

Тобто там не було написано саме «курка», але в групі білків вечорами у нього стояли 4 слова - м`ясо, риба, птиця, морепродукти ...




Я особливо не ходок по ресторанах, але Кирило завсідник. І коли він увечері вечеряє з сім`єю в якомусь ресторані, то просто дивиться (вже не дивиться, як і я, так як система запам`ятовується за пару тижнів) в щоденник і в понеділок замовляє м`ясо, у вівторок - рибу, в середу - морепродукти і т.д.

Ось вам і різноманітність.

Про ці моменти можна говорити довго, але йому за 50, і він настільки відпрацював цю систему, що в його житті вона виглядає дуже органічно.

Думаю, що більшість успішних людей використовують щось схоже, підігнане конкретно під себе. Принаймні Кирило згадує про харчування безпосередньо перед їжею, а не думає про це весь день.

Раніше у нього була інша проблема, як він розповідав, він навпаки забував поїсти, так як був чимось зайнятий. А зараз все чітко розплановано.

Успішна людина нічого не планує? Ну ну # 128578;

Я не бачив особливо успішних людей, які взагалі не планують і не займаються оптимізацією свого життя. Може вони і є, звичайно, але мені не зустрічалися. Багатьох бентежить, що в плануванні життя не залишається місця творчості, але я скажу вам, що ви просто ще не пробували цього робити # 128578;

Є люди-результатнікі, які націлені на результат і прут до мети напролом, є процесснікі, яким обов`язково потрібно отримувати кайф від процесу.

Я реально відчув себе тією мавпою з анекдоту - а куди ж нам, розумним і красивим? # 128578;

Я ставлю цілі, але вони не близькі, мені цікаво і важливо їх досягнення, але процес їх досягнення мені теж дуже подобається.

Я не хочу плисти за течією життя, але я не хочу плисти і проти течії! Мені подобається плисти туди, куди потрібно!

Не знаю, хто сказав, але мені подобається. Спробуйте використовувати в своєму житті хоча б цю одну невелику корисність, про яку я написав вище, потім підтягнутися і інші.

P.S. Щодо Кирила ще один момент - я б не сказав, що він обмежує себе в харчуванні, просто намагається вибирати більш менш здорові продукти. Але з його режимом щоденних тренувань -3 силових і 2 Рукопашка в тиждень, можна взагалі відрами, мені здається, є # 128578;

І якщо на його силовому тренуванні я був присутній пару раз, навіть страхував, то на рукопашку у них там взагалі не потрапити. Хоча адже десь треба таким крутиша збиратися? # 128578;

З повагою, !

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Планувати чи харчування? Оптимізувати чи життя?