UkrProSport.ru

Протеїнові коктейлі в домашніх умовах для набору маси і схуднення, які скрасять ваші суворі тренувальні будні!

живлення

Протеїнові коктейлі - це, на мій погляд, одна з кращих рішень в такі дні, коли лінь морочитися з їжею. Щоденна приготування їжі займає багато часу і сил, а іноді хочеться смачно поїсти, але не сильно напружуватися. Якраз в такій ситуації на допомогу може прийти протеїновий коктейль.

Протеїнові коктейлі в домашніх умовах для набору

Привіт друзі! Сьогодні поговоримо з вами про протеїнові коктейлі в домашніх умовах для набору м`язової маси і для схуднення. Жодного разу ще на своєму блозі я не викладав ніяких рецептів чогось, хоча, як я зрозумів з ваших коментарів, багатьом подібні статті були б цікаві. Я дуже люблю експериментувати і пробувати щось нове, тому приготував для вас кілька цікавих рецептів протеїнових коктейлів.

Чесно кажучи, почитавши те, що пишуть в інтернет про прийом протеїнових коктейлів в домашніх умовах мені було трохи не по собі ...

Як можна худнути, випиваючи коктейль з медом і ківі, у якого калорійність 850 ккал мені не зрозуміло. І про яку там «легкості» йде мова теж залишається загадкою.

Сьогодні ми з вами навчимося грамотно готувати натуральний протеїновий коктейль в домашніх умовах і адмініструвати (відстежувати) свої результати.

Протеїнові коктейлі в домашніх умовах для набору маси і схуднення

У чому відмінність протеїнових коктейлів, які призначені для набору маси від тих, що для схуднення? Чомусь ніде немає виразної відповіді.

  1. Калорійність.
  2. Зміст вуглеводів.
  3. Смак.

Два моменти, які грають ВИРІШАЛЬНУ роль! Якщо в протеїновий коктейль для набору м`язової маси ми можемо «засандалить» 200-300 мл молока (100-160 ккал + 10-15 г вуглеводів), банан (100 ккал + 23-25 г вуглеводів) і 100 г вершкового морозива (240 ккал + 25 г вуглеводів), то, коли справа стосується схуднення і, наприклад, Кетоєв дієти, яка ВЗАГАЛІ без вуглеводів, у нас навряд чи вийде це зробити.

Тому Калорійність і ЗМІСТ вуглеводів буде дуже сильно відрізнятися у тих, хто п`є протеїновий коктейль, щоб трохи поднабрать, і у тих, хто відчайдушно катує схуднути! Природно, якщо обидві групи цих людей налаштовані на результат, а не просто тішать себе надіями про те, що, випивши якийсь білковий коктейль, як за помахом чарівної палички, почнуть худнути. Це перше.

Ну, а друге, це те, що СМАК у цих коктейлів буде абсолютно різний. Уявіть собі, якщо перед вами стоять два коктейлі:

  1. 200 мл молока, 100 г сиру, 100 г полуниці, 1 банан, ложка меду, кокосова стружка, какао, 4-5 листочків м`яти.
  2. 200 мл води, 2 ст. ложки сухого молока, 5-7 яєчних білків (або сухий яєчний порошок з БІЛКІВ яєць), кубики льоду з чорної кави (або таблетки кофеїну), 4-5 листочків м`яти, 100 г полуниці.

Який ви виберете, якщо відволіктися від питань набору маси і схуднення? Якщо не будете лукавити собі, то, швидше за все, перший! У зв`язку з тим, що той буде НАБАГАТО СМАЧНІШЕ (тому що більше вуглеводів і цукру).

Наш організм дуже любить вуглеводи, які швидко засвоюються ( «швидкі» вуглеводи), тому що це САМИЙ ПРОСТИЙ СПОСІБ ОТРИМАТИ ЕНЕРГІЮ !!!

Прийняв швидкі вуглеводи, і через 10-20 хвилин вони в системі.

Чесно, я не прихильник якогось великого різноманіття продуктів, коли перебуваю в фазі «сушки» (схуднення) з однієї простої причини - АДМІНІСТРУВАННЯ ПОСТУПИЛИ нутрієнтів!

Коли ви починаєте попрощатися від вашого плану харчування під час «сушки» в бік великого різноманіття продуктів, то з великою часткою ймовірності ви «вилетите» зі свого коридору калорійності (то кількість калорій, яке вам необхідно для щоденної життєдіяльності, яке ви поступово знижуєте, щоб організм перебував в дефіциті еНЕРГІЇ, і використовував жири як джерело енергії).

Коли йде фаза набору м`язової маси, то, за великим рахунком, плювати. Попив пару днів висококалорійні протеїнові солодкі коктейлі, набрав трохи жиру, трохи збавив калорійність, зайве сало пішло. Плюс-мінус 2-3 кг. Ніяких проблем.

Інша справа, коли знижуєш кількість жиру в тілі і потрібно чітко стежити за своєю калорійністю, а також, намагатися зберегти тренувальний обсяг, щоб організм не почав активно використовувати м`язові білки в якості енергії (м`язовий катаболізм - «руйнування»).

Висококалорійний солодкий протеїновий коктейль легко підніме рівень інсуліну в організмі і зупинить жиросжигание. Без варіантів.

Випили солодкий протеїновий коктейль при схудненні = перестали худнути (як мінімум, на 1-2 дня).

Саме тому я вважаю, що протеїнові коктейлі, приготовані в домашніх умовах, в їх класичному розумінні, на сушінні НЕ ПОТРІБНІ!

Краще чітко дотримуватися свого плану харчування, грамотно тренуватися і якнайшвидшим чином ефективно отримувати результат.

У фазі набору м`язової маси, на ваш розсуд.

Але для тих, хто зараз худне або просто намагається тримати себе в своїй вазі я, природно, теж дам пару рецептів, які, на мій погляд, не повинні зашкодити жиросжиганию або, принаймні, не сильно «відкотити» ваш прогрес.

Як то кажуть, будемо з двох зол вибирати менше.

Люди, які хочуть скинути зайву вагу зрозумійте наступні прості моменти:

  • Є дієти, які дозволяють періодично вживати вуглеводні протеїнові коктейлі в раціоні (наприклад, Буч дієта).
  • НІ протеїнових коктейлів, випивши які ви, як за помахом чарівної палички, почнете худнути! Заповнити кількість білка та інших нутрієнтів, мікроелементів в організмі - ТАК! Худнути без зусиль - НІ!

Ця інформація дуже невигідний виробникам спортивного харчування і фітнес-барах в фітнес-центрах, які продають свої даремні неймовірно робочі «кисневі коктейлі» для схуднення, висококалорійні «Легкі» молочні коктейлі з шоколадом і морозивом, зі зрозумілих причин, але я впевнений, що ви люди, які розуміють це, і не веде на подібні маркетингові «качки».

Почнемо, мабуть, з того, як приготувати протеїновий коктейль будинку для росту м`язів, тобто для набору маси, тому що тут є величезне різноманіття різних варіантів, а потім вже поговоримо про протеїнових коктейлях для схуднення.

Домашні протеїнові коктейлі для набору м`язової маси

Протеїновий коктейль в домашніх умовах з бананом

Протеїновий коктейль з бананом, приготований в домашніх умовах, мабуть, є самим класичним коктейлем у всій сьогоднішній підбірці, тому що банан відмінно підходить практично до будь-якого коктейлю.

Саме тому, я його вирішив виділити для вас кілька цікавих рецептів з бананом окремо.

Оскільки, практично всі коктейлі з бананом у нас ставляться до коктейлів для набору маси, то обмежень у нас майже немає (крім тих рекомендацій, які я вказав вище).

Класичний протеїновий коктейль з бананом:

  • Молоко (600 мл);
  • Сир (1 пачка, 200 г);
  • Банан (1-2 шт);
  • Мед (1-2 чайні ложки);
  • Горіхи (50-100 г);

Все це справа збиваємо блендером і ділимо на 2-3 прийоми.

Ось що виходить за БЖУ і кілокалоріям:

  • Калорії: 1000-1100.
  • Білки: 70.
  • Жири: 45-50.
  • Вуглеводи: 100.

Як бачимо, коктейль дуже калорійний (приблизно половина добового раціону здорового чоловіка і майже цілий добовий раціон середньостатистичної дівчини). Думаю, зрозуміло, що часто вживати подібні коктейлі буде трохи шкідливо (особливо для натуральних атлетів, тому що швидше за все, ви запасеться не мала кількість жиру з часом).

Ще є одна проблема - ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ МОЛОКА! У багатьох людей після 18-20 років починається неперетравлюваність лактози, супроводжувана метеоризмом, діареєю та ін. Це цілком нормальне явище. Так склалося еволюційно, що молоко нам потрібно було тільки в дитинстві, тому, з часом, необхідність в його перетравленні пропадала.

Якщо у вас проблема з переварюванням молока, то даний коктейль буде важкуватий для вас.

У мене, наприклад, в добу нормально може засвоїться лише 150-200 мл молока, далі починаються проблеми.

Є вихід з подібної ситуації. Я його для себе відкрив ще, коли отримував першу вищу освіту.

Я замість 600 мл молока наливав 300-400 мл кефіру і розбавляв все це справа водою, щоб було не так густо. Виходить, за смаком пропорційно, як і з молоком, тільки трохи менше солодке і перетравлюється набагато простіше (тому що кефір - це по суті вже переварений бактеріями молочний продукт).

Протеїновий коктейль з бананом (замість молока кефір):

  • Кефір (300-400 мл);
  • Вода питна (100-200 мл)
  • Сир (1 пачка, 200 г);
  • Банан (1-2 шт);
  • Мед (1-2 чайні ложки);
  • Горіхи (50-100 г);

Ось що виходить за БЖУ і кілокалоріям:

  • Калорії: 900-1000.
  • Білки: 60-70.
  • Жири: 40-45.
  • Вуглеводи: 80-90.

Коктейль вийшов трохи менше калорійний, але я все одно раджу вам розділити його хоча б на 2-3 прийоми. Пам`ятайте про засвоюваність білка.

Можна трохи збільшити білкову складову і додати яєчні білки (хоча я не «парюся» з цього приводу і їм яйця цілком).




Ось, що з цього вийде.

Протеїновий коктейль з бананом:

  • Молоко (350 мл)
  • Сир (половина пачки, 100 г);
  • Яйця курячі (4 шт.)
  • Банан (1-2 шт);
  • Оливкова олія холодного віджиму (1 столова ложка);
  • Мед (1-2 чайні ложки);

Ось що виходить за БЖУ і кілокалоріям:

  • Калорії: 1200-1300.
  • Білки: 90-100.
  • Жири: 60.
  • Вуглеводи: 83.

Виходить дуже смачно, але калорійність у нього трохи вище.

МИЙТЕ КУРЯЧІ ЯЙЦЯ перед тим як їх закинути в коктейль, якщо їх додаєте сирими (сальмонели «мешкають» саме на шкаралупі).

Щоб трохи знизити кількість жиру в коктейлі можете попередньо зварити яйця, видалити жовток і додати білок в коктейль (потім збиваєте все блендером).

Наступний коктейль вийде у нас апельсиново-шоколадно-банановий.

Протеновие коктейлі в домашніх умовах для набору маси з апельсином

Коктейль: «Апельсиново-бананове настрій»

  • Апельсиновий сік (200 мл)
  • Знежирений сир (50 г)
  • Банан (одна шт.)
  • Шоколад або какао - 25 грам;
  • Мед (1-2 чайні ложки)

Ось що виходить за БЖУ і кілокалоріям:

  • Калорії: 350-400.
  • Білки: 20.
  • Жири: 5.
  • Вуглеводи: 65.

Це одна порція. Поєднання апельсинового соку і какао на подив дуже смачне!

Поєднувати можна практично будь-які інгредієнти, які я вказував на початку. Варіацій маса!

Мені ще подобається такий варіант.

Протеїновий коктейль з бананом і полуницею:

  • Кефір (300 мл);
  • Молоко (100 мл)
  • Сир (100 г);
  • Банан (1-2 шт);
  • Мед (1-2 чайні ложки);
  • Горіхи (50-100 г);
  • Полуниця (100 г)

Виходить дуже смачно! Якщо буде трохи густоват, то можете додати ще трохи молока або води.

Можете, також, потовкти 4-5 листочків м`яти в ступці і змушують їх разом з коктейлем в блендері. Виходить специфічний, м`ятно-полуничний, дуже приємний смак.

Експериментуйте, друзі! Сюди ж я б ще додав кокосову стружку. Кокосова стружка, само собою, теж додасть невеликий присмак. Можете покласти 10-30 г, за бажанням.

Ось що виходить за БЖУ і кілокалоріям:

  • Калорії: 800-900.
  • Білки: 40-45.
  • Жири: 40-45.
  • Вуглеводи: 60-70.

Коктейль «студентський»:

  • Вода (300 мл);
  • Сухе молоко (5 столових ложок)
  • Яйця курячі, цілі (3 шт.);
  • Вівсянка (2-3 ложки);
  • Банан (1-2 штуки);
  • Мед (1-2 чайні ложки);

Зараз нахлинули студентські спогади, коли зовсім не було грошей, і ми намагалися приготувати хоч щось білкове після тренування. Тоді цей коктейль відмінно виручав))

За БЖУ і кілокалоріям виходить:

  • Калорії: 1080
  • Білки: 70
  • Жири: 30
  • Вуглеводи: 130



Думаю, що вистачить коктейлів з бананом. Як я і говорив, банан підходить практично до будь-якого коктейлю, тому можете експериментувати.

Бананом ви навряд чи зіпсуєте протеїновий коктейль.

Давайте подивимося на інші коктейлі для набору м`язової маси.

Приготування протеїнового коктейлю в домашніх умовах для набору маси

Приготування протеїнового коктейлю в домашніх умовах для набору маси

Наступні коктейлі можна готувати як з бананом, так і без нього, на ваш розсуд.

Розглянемо кілька цікавих рецептів протеїнових коктейлів, які, впевнений, вам сподобаються.

Коктейль шоколадний з полуницею:

  • Молоко (300 мл);
  • Йогурт (або без смаку, або будь-який: з полуницею, суницею, лісовими ягодами і т.д.);
  • Знежирений сир (50 г);
  • Полуниця (100 г);
  • Шоколад або какао - 25 грам;
  • Мед (НЕ ОБОВ`ЯЗКОВО, можна сильно пересластіть- 1-2 чайні ложки);

Кокосова стружка, до речі, тут теж буде дуже добре підходити до смаку.

Ось що виходить за БЖУ і кілокалоріям:

  • Калорії: 440
  • Білки: 30
  • Жири: 15
  • Вуглеводи: 50

Коктейль кавово-шоколадний:

  • Кефір (250 мл);
  • Вода (100 мл);
  • Яйця курячі, цілі (3 шт.);
  • Вівсянка (2-3 ложки);
  • Мигдаль (50 г);
  • Кориця (2-3 щіпки);
  • Кавові кубики льоду (3-5 шт.);
  • Мед (1-2 чайні ложки);

Коктейль має приємний кавовий присмак з нотками мигдалю.

Кавові кубики льоду готуються заздалегідь, виходить Дуже смачно! Щоб їх приготувати, потрібно зварити каву в турці або в кавоварці (досить міцний), розлити все це в силіконові формочки для льоду (продаються в будь-якому господарському магазині) і покласти в морозилку (кава спочатку повинен охолонути). Ось ці кубики льоду і кладете потім в коктейль.

За БЖУ і кілокалоріям виходить:

  • Калорії: 970
  • Білки: 53
  • Жири: 56
  • Вуглеводи: 68

Коктейль м`ятно-вишневий:

  • Сік вишні (200 мл);
  • Сир (100 г);
  • Білок яйця (1 шт.);
  • Ківі (1 шт.);
  • Мед (1-2 чайні ложки);
  • М`ята (4-5 листочків, заздалегідь дрібно перемелених в ступці);

Дуже специфічний коктейль. Для мене дуже солодкий. Я не дуже люблю нудотну солодкість, тому розбавив його в 100 мл води.

Але ось ківі з м`ятою дають якусь офігенно приємну «м`ятну кіслость», не знаю, як назвати, але на смак дуже класний.

Цей коктейль відрізняється тим, що в ньому не так багато білка, але, як якась альтернатива для періодичного вживання - дуже навіть нічого.

Ось що виходить за БЖУ і кілокалоріям:

  • Калорії: 340
  • Білки: 25
  • Жири: 3
  • Вуглеводи: 50

Коктейль: «Білковий монстр»:

  • Сухе молоко (5-6 столових ложок);
  • Вода (400 мл);
  • Йогурт натуральний - 300 мл (або зі смаком полуниці, ягід або чогось прочего- раджу звернути увагу на йогурти фірми Valio);
  • Яєчні білки (6 шт.);
  • Гречка варена (50 р.- зважуємо В СУХОМУ ВИГЛЯДІ);
  • Оливкова олія холодного віджиму (1 столова ложка);
  • Мед (1-2 чайні ложки);

У коктейлі, як ми бачимо, підвищена кількість білка, пристойну кількість вуглеводів (складних з гречки, простих з молока і меду) і навіть присутні корисні ненасичені жири (з оливкового масла).

За БЖУ і кілокалоріям:

  • Калорії: 850
  • Білки: 75
  • Жири: 10
  • Вуглеводи: 125

Варіацій МАСА !!! Це лише частина з коктейлів, які можна приготувати з цих продуктів для набору м`язової маси.

Суть така:

  1. Кислі продукти з молочко не змішувати (наприклад, ківі з молоком), тому що висока ймовірність, що молоко згорнеться.
  2. Калорійність досить висока, тому розподіліть ваші коктейлі на кілька прийомів (щоб виходило по 20-30 г білка в одній порції).
  3. Перевагу віддаємо тваринних білків (сиру, молока, кефіру, яєць). У нього набагато вище цінність, ніж у рослинного, який має неповний амінокислотний склад.
  4. Застосовувати такі коктейлі на постійній основі не бачу особливого сенсу (не дешево, та й калорійно, але в якості ласощів, чому б і ні).

Тепер давайте розглянемо різні протеїнові коктейлі в домашніх умовах для схуднення.

Протеїновий коктейль в домашніх умовах для схуднення

Протеїновий коктейль в домашніх умовах для схуднення

Перш за все, я б хотів трохи внести ясність в ситуацію з коктейлями для схуднення, хоч в домашніх умовах, хоч немає.

Як я і сказав, НЕ ІСНУЄ таких протеїнових коктейлів (природно, дозволених), які ви випили і, як за помахом чарівної палички, починаєте худнути.

Кілька правил для виготовлення в домашніх умовах протеїнових коктейлів для схуднення:

  • Калорійність повинна бути якомога меншою (менше вуглеводів, більше білка).
  • По можливості виключити повністю наявність в них швидких вуглеводів (фрукти, цукор, мед та інше).
  • Можна додатково використовувати стимулюючі добавки (кофеїн, йохимбина гідрохлорид) Та інші (L-carnitine, BCAA, протеїн і т.д.)

Тобто ми МАКСИМАЛЬНО знижує ймовірність того, що організм запасеться енергію з протеїнового коктейлю в жирові запаси. Це не важливо для людини, який набирає м`язову масу, але це дуже важливо для людини, яка прагне схуднути.

Протеїновий коктейль №1:

  1. Вода (300 мл).
  2. Сироватковий ізолят (1-2 скупа по 30 г кожен).

Найпростіший протеїновий коктейль для тих, хто худне (0 цукру, 24-27 г білка в одному скупе, близько 100 ккал на кожен скупий). Як бачимо, коктейль дуже простий, але тим не менше низькокалорійний (тим більше, що можна вибрати сироватковий ізолят з яким-небудь смаком).

Протеїновий коктейль «Енергетичний»:

  • Вода 300 мл.
  • BCAA (1 скупий, 15 г).
  • Сироватковий ізолят (1 скупий).
  • Кавові кубики льоду (як їх готувати, ми говорили трохи вище).
  • Настоянка женьшеню або елеутерококу (15 крапель).

Даний коктейль я дуже люблю готувати на сушінні перед тренуванням в залі (приблизно за 15 хвилин до неї) з кількох причин:

  1. ВСАА відмінно допомагають зберігати м`язи на сушінні, а також, у багатьох дослідах давно доведено, що ВСАА допомагають зробити жиросжигание більш ефективним.
  2. Сироватковий ізолят прекрасно засвоюється і містить додаткову порцію ВСАА, яких на сушінні багато не буває.
  3. Кавові кубики льоду (а саме, кофеїн) стимулює центральну нервову систему. Давно доведено жиросжигающий ефект кави, тому нерозумно не використовувати це.
  4. Настоянка женьшеню або елеутерококу. Ці препарати називали «зброєю радянських спортсменів», продаються в будь-якій аптеці. Настоянки на спирту, тому багато їх не треба в коктейль додавати (буде гіркуватим), 15 крапель цілком достатньо.

За калорійністю теж виходить дуже низькокалорійним (менше 150-200 ккал) + стимулятори сприяють додатковому жиросжиганию.

До речі, у мене була написана детальна стаття про BCAA: для чого він потрібен. Прочитайте, там багато цікавих моментів.

Протеїновий коктейль «Жиросжигающая машина»:

  • Вода 300 мл.
  • BCAA (1 скупий, 15 г).
  • Сироватковий ізолят (1 скупий).
  • Кавові кубики льоду (як їх готувати, ми говорили трохи вище).
  • Настоянка женьшеню або елеутерококу (15 крапель).
  • L-carnitine (15-30 мл).

Цим коктейлем запиваєте 2-3 таблетки по 5 мг йохимбина гідрохлориду (посилання на статтю про нього давав вище) за 30 хвилин до тренування.

Це як коктейль «енергетичний», тільки додатково сюди додається L-carnitine, який допомагає на тренуванні транспортувати тригліцериди в мітохондрії (енергетичні станції) клітин, а також йохимбина гідрохлорид, який блокує альфа-2 адренорецептори, і не дозволяє вам ставати товщі.

Протеїновий коктейль «Рашн стандарт»:

  • Вода (300 мл).
  • Сухе молоко (5 столових ложок).
  • Яєчні БЕЛКИ (5 шт.).
  • Банан (2 штуки).
  • Мед (1 чайна ложка).

Даний коктейль відноситься до розряду «боюся пити спортивне харчування, це все шкідливо, мені б що-небудь з справжньої їжі». Коктейль трохи більш калорійне, ніж вищенаведені.

Такий коктейль дуже любили бодібілдери 90-х років у нас в країні, тому що СпортПит було практично не дістати.

За БЖУ і кілокалоріям:

  • Калорії: 500
  • Білки: 50
  • Жири: 5
  • Вуглеводи: 80

Знову ж, нагадую, що на сушінні краще взагалі не зловживати різними коктейлями, тому що це ускладнює контроль прогресу (складно рахувати калорії).

Але мені хотілося, щоб ви знали ці рецепти, тому що прекрасно розумію, як сильно іноді хочеться урізноманітнити свій раціон.

Як готувати протеїновий коктейль з порошку

Ну і, я не міг пройти повз стандартних протеїнових коктейлів з порошку, і як їх готувати, тому що ще зі студентської життя перепробував, напевно, практично всі доступні фірми протеїну на сьогоднішній день в Росії.

Готувати їх простіше простого. Це класика жанру, що називається.

До речі, банки від протеїну я не викидаю, а відводжу до батьків (зараз якраз приїхав до них погостювати на пару днів). Вони ці банки використовують для зберігання джерельної води)))

Ось фото (мої улюблені фірми протеїну на них, до речі):

Як готувати протеїновий коктейль з порошку

Спочатку коротко про основні форми протеїну:

  1. Сироватковий (WHEY: концентрат, ізолят, гідролізат) - швидка засвоюваність (15-30 хвилин).
  2. Яєчний (Eggs albumin: яєчний альбумін) - середня засвоюваність (30-60 хвилин).
  3. Яловичий (Primal) - середня засвоюваність (1-2 години).
  4. Казеїновий (Casein) - повільна засвоюваність (4-6 годин).

У мене є стаття, де я дуже докладно розповів про те, що таке сироватковий протеїн і про все його форми. Почитайте. Вона дуже докладна і зрозуміла.

Кожен з цих видів протеїну можна заважати або з водою (менш калорійне, але, як правило, менш смачно), або з молоком (калорийнее, смачніше, але підходить не всім, тому що у деяких людей неперетравлюваність лактози).

Стандартний протеїновий коктейль в класичному розумінні:

  1. Змішуєте 1-2 скупа (скупий - це мірна ложечка, яка є в кожній пачці з протеїном) протеїну з 200-300 мл води або молока.
  2. Потім розмішуєте все це справа в шейкері (баночка з сіточкою, дуже зручна для спорту), або в блендері, або в міксері.

УСЕ! Коктейль готовий. Немає нічого простішого. Якісь протеїни розмішуються простіше (сироваткові, яєчні), якісь трохи складніше (яловичий, казеїн), але в цілому, це і є протеїновий коктейль з порошку.

До всього цього справі можна додати 1-2 банана, полуницю, шоколад або ще щось на ваш розсуд.

Я не раджу до порошкового протеиновому коктейлю додавати щось білкове, з однієї простої причини.

В 1 скупе протеїнового порошку міститься 20-27 г білка, цього більш, ніж достатньо для одного прийому (більше навряд чи засвоїться).

  • Якщо калорійність для вас не особливо важлива, то можете пити комплексний протеїн, та й взагалі будь-протеїн.
  • Якщо худнете, то сироватковий ізолят.
  • На ніч п`єте КАЗЕЇН (засвоюється 4-6 годин, не піднімає сильно рівень інсуліну і постачає ваші м`язи амінокислотами майже всю ніч).

висновки

Давайте трохи підсумуємо те, що ми сьогодні з вами дізналися:

  • НЕ ІСНУЄ коктейлів, який без ваших зусиль самі за вас будуть спалювати жир.
  • В одній порції коктейлю не повинно бути більше 20-30 г білка. Якщо більше, розбиваємо на кілька прийомів.
  • Їмо менше швидких вуглеводів, тому що вони мають високий інсуліновий індекс і сприяють накопиченню зайвого жиру.
  • Чи не заважаємо кислі фрукти з молоком (великий ризик, що згорнеться).

Відмінність массонаборних коктейлів від тих, що для схуднення:

  1. Калорійність.
  2. Зміст вуглеводів.
  3. Смак.

На цьому все, друзі. Сьогодні ми розглянули безліч цікавої інформації про протеїнові коктейлі в домашніх умовах для набору маси і схуднення. Сподіваюся вам була цікава і корисна ця стаття.

Експериментуйте з інгредієнтами, впевнений, ви знайдете той рецепт, який не залишить вас байдужим.

Цікаво, чи пробували ви готувати собі якісь протеїнові коктейлі в домашніх умовах? Поділіться рецептом в коментарях.

P.S. . Далі буде тільки крутіше.

З повагою та найкращими побажаннями,!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Протеїнові коктейлі в домашніх умовах для набору маси і схуднення, які скрасять ваші суворі тренувальні будні!