UkrProSport.ru

5 Правил харчування при схудненні

Зайвий шматок торта або додаткова порція на вечерю? Для деяких - тих, хто сидить на дієті, це нездійсненна мрія. А інші з легкістю можуть собі це дозволити. Чому така несправедливість, з образою можуть запитати перші. Причина тут в метаболізмі, а він у всіх різний. Але не варто впадати у відчай: спробуйте харчуватися правильно. П`ятірка правил харчування для тих, що худнуть вам в цьому допоможе.

снідайте завжди

Перше і священне правило: сніданок обов`язковий. Починати день на голодний шлунок не тільки неправильно, але і вкрай некорисно.

Під час сну обмін речовин в організмі сповільнюється і, пропускаючи ранковий прийом їжі, ви його не запускаєте.

До того ж, на сніданок можна дозволити собі більше:

в цей час спалюється максимальна кількість калорій.

Відео: Правила Правильного Харчування




Каша або хліб з висівками - ідеальний варіант для хорошого старту.

Менше і частіше

Швидкий метаболізм - основа гарного здоров`я і зовнішнього вигляду.

Відео: СЕКРЕТИ схуднення - 10 ГОЛОВНИХ ПРАВИЛ (ВПРАВИ, ДІЄТИ, ХАРЧУВАННЯ)

Тому запам`ятай: харчуватися потрібно дрібно, 5-6 раз в день по 350 калорій в середньому.




Така система прийому їжі не дозволить обміну речовин сповільнитися, до того ж почуття голоду не буде більше турбувати і таким чином вдасться уникнути переїдання.

Відео: 10 правил харчування для схуднення - Як їсти і не товстіти і як не переїдати

Як швидкий перекус підійде банан, жменю сухофруктів або горіхів. Вони принесуть відчуття ситості і забезпечать організм корисними речовинами.

Можна і не можна

Є ще один секрет: пий воду, і обмін речовин прискориться.

Так-так, близько 1,5 літрів води в день (з огляду на свої фізичні особливості і показання по здоров`ю), і худнути буде значно простіше.

Зелений чай теж можна пити, скільки хочеться, - він очищає організм від токсинів.

А ось алкоголь - під суворою забороною.

Мало того, що він дуже калорійний, він викликає почуття голоду і призводить до переїдання.

Відео: моє правильне харчування для схуднення, меню на 1 один день

Дотримуючись раціонального і правильного харчування для схуднення, можна не тільки підтримувати свою фігуру в формі, а й поправити своє здоров`я і зробити своє життя більш гармонійним.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » 5 Правил харчування при схудненні